Scroll or use arrow keys to navigate the site

Matejko na titulke!

Dostala som možnosť nafotiť titulku pre časopis Dieťa. Časopis Dieťa je sprievodcom sveta tehotenstva, rodičovstva a detstva. Ponúka rôzne pohľady na témy aktuálne pre rodičov i budúcich rodičov. A práve preto ho mám nesmierne rada. Redakcia časopisu Dieťa svojou prácou žije. Životy a osudy rodičov a ich detí im nie sú ľahostajné a snažia sa zo všetkých síl, aby čitateľom ponúkli odpovede na neraz aj veľmi citlivé otázky. Oceňujem najmä to, že časopis ponúka objektívne informácie bez snahy svojich čitateľov zmanipulovať alebo im nadiktovať, čo by mali urobiť. Časopis dáva možnosť slobodne sa rozhodnúť.

Matejko vyhral možnosť byť na titulke tohto časopisu a ja som dostala obrovskú príležitosť nafotiť ho. Jeho rodičia ho dokonalo pripravili a hoci sme sa s ním trošku natrápili, pretože v cudzom prostredí sa mu usmievať veľmi nechcelo, výsledok nakoniec dopadol dobre. Veľmi sa teším, že v stánkoch od zajtrajška uvidím na obálke Dieťaťa titulka_dieta_2016_11-kor02práve svoju fotku :-).

 

1 2 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram