Scroll or use arrow keys to navigate the site

Novorodenecké fotenie

Gratulujem Vám k novému prírastku a som nesmierne vďačná, že ste si na vytvorenie spomienok vybrali práve mňa.

Novorodenecké fotografie sa fotia vždy do 2. týždňa veku dieťatka, pretože vtedy sú bábätká ešte spavé a ľahko sa polohujú. Najideálnejšie je obdobie okolo 10. dňa. Novorodenecké fotenie je nutné rezervovať ešte v čase tehotenstva a určíme si približný termín fotenia. Presný termín doladíme, keď sa bábätko narodí.

Ak sa nedohodneme inak, fotenie bude prebiehať u mňa, v Stupave. Ak však preferujete fotenie u Vás doma, dajte mi prosím dopredu vedieť, aby sme si dohodli detaily.

Mám rôzne doplnky na fotenie (čiapočky, overaliky, podložky, wrapy atď), ak by ste však na fotke chceli mať niečo svoje, kľudne si to prineste so sebou. Ak máte nejakú predstavu o fotkách, tiež mi ju kľudne napíšte a doladíme štýl fotenia tak, aby Vám vyhovoval.

Pri fotografovaní novorodencov je prvoradý komfort bábätka, preto sa prosím vyzbrojte dostatkom trpezlivosti. Novorodenecké fotenie trvá okolo 3 hodín, aby sme mali dostatok času na kŕmenie, prebaľovanie, uspávanie. So sebou si prineste bavlnené plienky, ak nedojčíte, tak aj umelé mliečko na nakŕmenie bábätka, jednofarebné oblečenie.


Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram