Scroll or use arrow keys to navigate the site

Spomienky

DSC_1252Vždy ma poteší, keď sa ku mne príde fotiť rodinka len tak. Bez toho, aby čakali nový prírastok alebo im práve jeden pribudol, bez toho, aby sa chystala svadba, zásnuby a tak.

Sama si uvedomujem, ako každý jeden deň uletí a ja si mnohokrát ani nestihnem vychutnať to, čo mám rada. Napríklad svoje deti. Občas mám príliš veľa práce, občas sú ony príliš hlučné, občas jednoducho nemám náladu počúvať ich neustále dohadovanie. A večer si uvedomím, že som s nimi v ten deň ani poriadne nebola.

Hovorí sa, že obuvníkove deti chodia bosé. Moje deti majú síce fotiek veľa, ale len veľmi málo spracovaných, vytlačených dokonca ešte menej.

Mám niekoľko rodiniek, ktoré mi chodia na fotenie pravidelne. Raz za štvrťrok napríklad. Iní každý polrok. Lebo chcú mať spomienky. Chcú mať aj niečo viac ako milión neroztriedených fotiek v telefóne. Vždy, keď ku mne príde rodinka, ktorá len jednoducho chce zachytiť to, ako sa ich potomkovia menia. Chce zvečniť čaro spoločných okamihov, poviem si, že aj ja musím tie naše spomienky zachytávať častejšie. A naozaj sa o to snažím ….

 

DSC_1128 DSC_1176 DSC_1186 DSC_1225  DSC_1262 DSC_1328

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram