Scroll or use arrow keys to navigate the site

Tehotenské fotenie

 

Tehotenstvo je najkrajším obdobím v živote každej ženy.

Tehotná žena nosí pod srdcom začínajúci život a je úplne prirodzené, že si chce tieto momenty pamätať navždy…

Najvhodnejším obdobím na nafotenie tehotenských fotografií je obdobie 32. – 35.  týždňa tehotenstva.

Každá žena je jedinečná a také je aj prežívanie jej tehotenstva. Ak Vám bruško rastie pomalšie, môžete s fotením počkať aj na neskorší termín, nech je bruško väčšie. Tehotenské fotenie je však nutné zarezervovať čím skôr.

 

Čo si obliecť? 

Na fotografovanie sa oblečte pohodlne a tak, aby ste sa cítili dobre. Ak sa Vy budete cítiť dobre a uvoľnene, na fotkách to bude vidieť. Odporúčam jednoduché oblečenie bez vzorov a nápisov. Tehuľkám pristanú veci, ktoré zvýraznia bruško- obtiahnuté tričká, topy, šaty, “bandeau” top a sukňa, šaty strihané pod prsiami… Krásne sú tiež kvety vo vlasoch, čelenky, rôzne šatky/šály, pekné spodné prádlo, košieľky atď. Ak váhate, čo si obliecť, prineste si toho viac a spolu vyberieme, čo bude vyzerať najlepšie.

 

Make-up a vlasy 

Aj keď sa v súkromí nelíčite, na fotenie odporúčam aspoň jemný make-up (make-up, púder, lícenka/rozjasňovač, špirála, lesk na pery). Úprava vlasov je tiež veľmi dôležitá. Je na Vás, či budete mať vlasy vypnuté alebo rozpustené, neupravené vlasy však dokážu fotku pokaziť. Nezabúdajte aj na detaily.


 

 

Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram