Scroll or use arrow keys to navigate the site

Cenník

Cenník platný od 1.12.2022

Portrétna a rodinná fotografia

(rande, boudoir, akty, tehotenstvo, rodina)

  • 10 upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie 85 eur
  • 20 upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie 125 eur

Cena zahŕňa čas strávený pri fotení (1-2 h), úpravu vybraných fotografií a následnú tlač v rozmere 13×18. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je za 7 eur/ks – cena zahŕňa úpravu + tlač.

Ceny platia pre fotenie v ateliéri v Stupave alebo v exteriéri Stupava + blízke okolie. Pri fotení na vzdialenejších miestach si účtujem poplatok 0,35 eur za km.

Pri kombinovaní fotenia v ateliéri a aj exteriéri si účtujem príplatok 25 eur k cene balíčka fotografií.


Tehotenské fotenie v mliečnom kúpeli

Exkluzívne tehotenské fotenie v mliečnom kúpeli, ideálne fotiť okolo 36.-38.tt kvôli veľkosti bruška.

  • 5 upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie 70 eur

Cena zahŕňa čas strávený pri fotení (1h), úpravu vybraných fotografií a následnú tlač v rozmere 13×18. V cene sú aj čerstvé kvety použité pri fotení. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je za 7 eur/ks – cena zahŕňa úpravu + tlač.


Novorodenecká fotografia 

(novorodenci do 14 dní veku bábätka)

  • 10 upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie + oznámenie o narodení 95 eur
  • 20 upravených fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie + oznámenie o narodení 135 eur
  • možnosť priplatiť si prítomnosť certifikovanej laktačnej poradkyne počas fotenia + 40 eur

Cena zahŕňa čas strávený pri fotení (2-3 h), úpravu vybraných fotografií a následnú tlač v rozmere 13×18. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je za 7 eur/ks – cena zahŕňa úpravu a tlač.


Mini fotenie

sezónne tematické fotenie

  • 5 fotografií v digitálnej aj tlačenej verzii v rozmere 13×18 + ČB prevedenie + pohľadnica 65 eur

Mini fotenia sú krátke (30min) fotenia, ktoré organizujem pravidelne pri rôznych príležitostiach – Deň sv. Valentína, Deň matiek, Veľká noc, Vianoce …

Cena zahŕňa čas strávený pri fotení (30min), úpravu vybraných fotografií a následnú tlač v rozmere 13×18. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je za 7 eur/ks – cena zahŕňa úpravu a tlač.


Neupravené zábery neposkytujem! Fotografie vyberáte z náhľadov, ktoré vám odošlem do piatich dní od nafotenia. Úprava fotografií trvá 4-5 týždňov od nabehnutia platby. V prípade, že si želáte rýchlejšie vyhotovenie fotografií, k balíčku si treba pripočítať + 30 % z ceny balíčka a fotografie dostanete do 7 dní. Vyhradzujem si právo na predĺženie doby dodania bez nároku na kompenzáciu (zdravotné, rodinné dôvody atď.).

Ak si fotky neprídete osobne vyzdvihnúť, posielam balíček poštou. Poštovné a balné je 3,50 eur.

Neupravené fotografie archivujem 6 mesiacov, do tejto doby je možné vybrať si fotky aj dodatočne. Po 6 mesiacoch budú zmazané. Upravené fotografie archivujem 12 mesiacov.


Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram