Scroll or use arrow keys to navigate the site

Rande

Portréty

Každá tvár je zaujímavá a pekná. Presvedčte sa o tom na potrétnych fotografiách. Pre neformálne portréty rada vyberám zaujímavé exteriéry aj interiéry. Biznis portrét Vám prídem nafotiť do Vašej firmy a kancelárie.

Tehotenstvo

Deväť mesiacov,keď ste so svojím bábätkom jedno telo. Fotografie z tohto výnimočného obdobia Vám pripomenú kopkanie malých nožičiek v brušku vždy, keď sa na ne pozriete.

Novorodenci

Jedinečné a neopakovateľné zábery maličkých bábätiek vznikajú len v krátkom období 2 týždňov po narodení. Fotenie prebieha v pokojnej atmosfére, prioritou je pohoda bábätka i celej rodiny

Deti

Rastú tak rýchlo,že si prajeme spomaliť čas. Vďaka fotografiám niektoré okamihy zastavíme navždy. Preto sa vždy snažím zachytiť maximum z detskej spontánnosti a energie.

Rodinky

Uchovajte si vzácne okamihy v kruhu vašej rodinky navždy živé.

Boudoir

Jemne šteklivé, elegantné fotografie zachytávajúce krásu a príťažlivosť ženského tela. Už viete, čím potešíte partnera na najbližšie výročie či sviatok?

Pôsobím v Stupave, Bratislave a okolí. Ak máte záujem o termín fotenia alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Kontakt

Tel. 0908 731 525
www.katarinagasparovicova.com
info@katarinagasparovicova.com

Kontaktný formulár

*

*

*Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram